![OXE Manis banner](https://eleonashouses.gr/wp-content/uploads/2023/10/oxemanis.png)
Η επιχείρηση Eleonas Houses που εδρεύει στην Περιφέρεια Πελοποννήσου, εντάχθηκε στη δράση “Ενίσχυση της ίδρυσης / εκσυγχρονισμού ΜΜΕ επιχειρήσεων στον τομέα του Τουρισμού, εντός της περιοχής παρέμβασης της ΟΧΕ Μάνης”, προϋπολογισμού Δημόσιας Δαπάνης 1.000.000 ΕΥΡΩ.
Ο συνολικός προϋπολογισμός της επένδυσης είναι €54.004,82, εκ των οποίων η Δημόσια Δαπάνη ανέρχεται σε €37.803,37 και συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και το Ευρωπαϊκό Ταμείο Περιφερειακής Ανάπτυξης (ΕΤΠΑ) της Ευρωπαϊκής Ένωσης (ΕΕ), στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος “ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ 2014-2020.
![ESPA banner with link](https://eleonashouses.gr/wp-content/uploads/2023/10/e-banner-ppel.jpg)
Με τη συγχρηματοδότηση της Ελλάδας και της Ευρωπαϊκής Ένωσης